Myška

Datum ztráty 01.05.2018
Místo ztráty Planá u ČB, Planá 62
Telefon 737545122
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Myška
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Myška je roční kočka. Na jméno slyší. Váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Bydlíme v rodinném domku a každý den jsme ji pouštěli ven aby se proběhla. Vždy se držela jen kolem baráku a nikdy nikam nešla. 1.5. jsem jí již tradičně dal ven aby se proběhla po zahradě a večer už u dveří nečekala, což vždy dělala. Máme ještě kocoura (jsou sourozenci) a ten se vrací. Ale Myška už nepřišla. Když pomůžete budu moc rád! Jsme s přítelkyní mladý pár a máme kočičky jako naše děti. Snad neni ještě pozdě :(

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Myška

Přihlášení: