Myšák

Datum ztráty 07.03.2019
Místo ztráty Velká Kraš 326,
Telefon 604115168
Jméno Myšák
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Jeseník
Plemeno Kříženec
Věk 13 let
Barva černohnědobílý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Myšák je 13 let starý černý pes křížence s hnědým pálením a bílými znaky. Je čipovaný, na krku má červený obojek, kastrovaný není a váží kolem 15 kg. Jedná se o velmi přátelského, společenského a pejska, který má rád lidi. Utekl při venčení. V naši obci ho všichni dobře znají, nicméně ho bohužel nikdo od toho dne neviděl. Hned jsme rozjeli pátrací akci na facebooku, v sousedním Polsku (bydlíme na hranici s Polskem) jsme vylepili jeho fotku, ale pejska se zatím bohužel nepodařilo najít.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Myšák

Přihlášení: