Mykes - Miky

Datum ztráty 13.01.2016
Místo ztráty Škvorec, Slunečná 346
Telefon 602685960
Odměna ANO
Jméno Mykes - Miky
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 8 měsíců
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mikýsek je 8 měsíců starý kocour. Na své jméno slyší. Nemá obojek, čip ani tetování. Začátkem ledna jsme ho nechali vykastrovat. Váží cca 3 kg. Má velký huňatý ocas zakončený hmatatelnou zlomeninou. Špička ocásku mu plandá do strany. Má širší hlavičku a pod černým kožíškem je vidět proti světlu typické britské žíháni. Srst má delší a má žluté oči. Je docela ukňouraný, proto doufáme, že je u někoho doma. Ztratil se ze zahrady. Nikam jinam nechodil. Vždy po půl hodině přiběhl domu :-(

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mykes - Miky

Přihlášení: