Muri

Datum ztráty 07.10.2015
Místo ztráty Havířov - Město, Selská ulice
Telefon 724267241
Odměna ANO
Jméno Muri
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1,5roku
Barva Mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Muri je 1,5 roku stará kočka. Na své jméno slyší. V době ztráty na sobě neměla žádný obojek. Čip ani tetování nemá, kastrovaná je. Naše kočička byla zvyknutá pobývat doma i venku, byla námi opravdu vymazlená, určitě by sama neutekla. Pravděpodobně si ji někdo vzal, že mu ji bylo líto, že venku pobýhá, možná se k někomu sama přilísala. Ovšem asi si neuvědomili, že pobíhat venku je pro kočičku naprosto přirozené a že je ve svém revíru. Prosíme o pomoc, kdyby ji někdo měl doma, budeme nesmírně vděční za její vrácení. Vyplatíme Vám ji naší vlastní slivovicí !! :-)

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Muri

Přihlášení: