Mrňousek

Datum ztráty 25.03.2015
Místo ztráty Koloděje, Rohenická 158
Telefon 605749091
Odměna ANO
Jméno Mrňousek
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1 rok
Barva mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mrňousek se ztratil 25.3.2015 v Praze Kolodějích. Na jméno Mrňousek slyší a v době ztráty měl vytrhané chloupky na oušku. Je starý 1 rok, ještě nevykastrovaný. Je hodný a mazlivý. Povahově je vyloženě společenský. Na pamlsek by se nechal nalákat. Za jakékoliv informace budeme vděční. Čip, ani tetování nemá. Nemá na sobě žádný obojek. Nevrátil se z pravidelné vycházky. Váží cca 3 Kg. Chronický útěkář to není. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu moc rád mít nebude. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Na jízdu autem zvyklý není. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Moc otužilý není, zimu nemá rád! Špičku ocásku má černou. Telefon 605749091

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mrňousek

Přihlášení: