Mrkvička

Datum ztráty 08.04.2018
Místo ztráty Strachaly, Strachaly 12
Telefon 731189861
Odměna ANO
Jméno Mrkvička
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Zrzavo-bila
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mrkvička je 3 roky stará kočka. Na jméno slyší, váží cca 4 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Nevrátila od 8.4. domů a od té doby se po ní slehla zem. Byla zvyklá chodit pouze na pole a k lesu a s námi na procházky-jinak se nevzdalovala. Miluje lidi i psy. Nikdy se netoulala! Pokud jí má někdo doma prosím vraťte nám jí! Chybí nejen nám, ale i dvěma psím kamarádkám a dětem. Finanční odměnu nabízíme!! I v řádech tisíců!!!!! Je to člen rodiny a strašně nám chybí! Možný její výskyt Bylochov, Sukorady.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mrkvička

Přihlášení: