Mramorka

Datum ztráty 21.06.2014
Místo ztráty Praha 5 - Radotín, Zbynická 914/2
Telefon 607723416
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Mramorka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 6 let
Barva rezavohnědočerná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mramorka je kočka přátelská, většinou i k cizím lidem. Je to kočka nezávislá, má ve zvyku se pohybovat po okolních zahradách, ale obvykle se nepouští nikam daleko, vracela se domů na krmení. Naposledy viděna v pátek 20.6.2014 odpoledne, kdy přišla na večeři a pak vyrazila ven. Mramorka se ztratila zatímco majitel byl na cestách po zahraničí, v době jeho nepřítomnosti měla péči na starost podnájemnice v domě na uvedené adrese (Zbynická). Obojek na sobě nemá. Čip, ani tetování také nemá. Nikdy na tak dlouho nezmizela. Okolí z místa ztráty zná. Je aktivní, má ráda pohyb. Žádnou identifikaci na sobě nemá, kastrovaná je, zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mramorka

Přihlášení: