Mouriš

Datum ztráty 07.05.2017
Místo ztráty Prostějov, Žešov 93
Telefon 732837447
Jméno Mouriš
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Prostějov
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva šedý, mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mouriš je roční kocourek. Na své jméno spíš neslyší. Mouriš není kastrovaný, váží kolem 3 kg, nemá obojek ani čip, na pobyt venku je zvyklý, prakticky od jara vyrážel , spolu s ostatními, na noční výlety a po ránu se všichni vraceli na "snídaní" a až do večera prakticky pobývali v domě, lidí se nebojí, venku je více ostražitý, ale pokud je návštěva v bytě, byl velice přítulný. Je šedo mourovatý s občasnými rezavými flíčky, velice přítulný, " upovídaný" a hravý. Je to noční lovec a v době mé nepřítomnosti / dovolená / se nevrátil na snídani.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mouriš

Přihlášení: