Mourek

Datum ztráty 14.11.2018
Místo ztráty Stříbro, Na Vinici
Telefon 736770748
Odměna ANO
Jméno Mourek
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Tachov
Plemeno Kříženec
Věk 4-5 měsíců
Barva bílo-mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mourek je 4-5 měsíců starý kocour. Na jméno neslyší. Nemá obojek ani čip. Váží cca 2 kg. Není kastrovaný. Kotě pochází z velmi špatných podmínek a je toho času speciálně léčeno. Pravděpodobně i po úrazu pánve, atypicky nosí ocásek a hůř chodí na zadní nohy. Kocourek je velmi milý, přátelský a kontaktní, vyhledává společnost lidí. Je tedy možné, že se k někomu přidal. Byl v bytě, ale v průběhu dne byl pouštěn na zahradu, kterou nikdy předtím neopustil. Je možné, že se mu v důsledku léčby udělalo lépe a vydal se i mimo zahradu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mourek

Přihlášení: