Mourek

Datum ztráty 14.05.2015
Místo ztráty Slaný, Želevčice 22
Telefon 605579858
Jméno Mourek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kříženec
Věk asi 3/4 roku
Barva Mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se kocourek jménem Mourek 14.05.2015 v oblasti Slaný, ul. Želevčice 22. Kocourek je mourovatý, 3/4 roku starý. Přítulný. Povahově je doslova společenský. Určitě by se nechal nalákat na pamlsek. Váží asi 2 a půl kg., má na sobě bílý obojek proti klíšťatům (jiný klasický obojek nemá), vykastrovaný. Na své jméno slyší a reaguje. Utekl ze dvora. Chronický útěkář to není. Nemá čip, ani nemá tetování. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se spíše nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý docela je, aktuální noci mu nebudou dělat žádný problém. Telefon: 605579858 Email: jamic@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mourek

Přihlášení: