Mourek

Datum ztráty 01.07.2019
Místo ztráty Třebechovice pod Orebem, Družstevní práce 753
Telefon 605591760
Jméno Mourek
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mourek je 3 roky starý kocour. Na jméno slyší a váží 6-8 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. V pondělí dne 1.7.2019 ve večerních hodinách po 20:00 v Třebechovicích pod Orebem nám odešel z domova a beze stopy. Je to miláček celé rodiny a i v blízkém okolí si ho sousedi oblíbili Je to pro nás citelná ztráta jelikož jsme ho měli od narození a byl náš první kocourek a bojím se po této zkušenosti i poslední. Zvlášť pro naší osmiletou dceru Amálku. Budeme moc vděčni za jakoukoli zprávu či informaci Moc děkujeme

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mourek

Přihlášení: