Mourek

Datum ztráty 31.08.2018
Místo ztráty Valtice, Josefská
Telefon 776688316
Odměna ANO
Jméno Mourek
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Kříženec
Věk 3 mesiace
Barva šedý/sivý tygrovaný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
31.8 16:00 bol kacúr na záhrade u domu, po našom návrate z návštevy v 21:00 sme ho už nenašli. Je to volne pustený kocúr, ale drží sa pri dome. V prípade, že ho zaženie pes atp., nevie sa sám vrátiť domov. Obchádzam okolie, kontaktujem ľudí, ale bez výsledku. Vylepili sme letáky dali výzvu na fb stránky mesta. V okolí je množstvo turistov, ktorý ho mohli poponiesť. Kocúr je hravý, prítulný a milý. Je čerstvo zaočkovaný. Na krku má modročierny obojok s rolničkou, bohužiaľ bez kontakt. Čip nemá. Váží cca 2 kg a není kastrovaný.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mourek

Přihlášení: