Moureček

Datum ztráty 13.11.2017
Místo ztráty Brno, Pohankova 7
Telefon 776227104
Odměna ANO
Jméno Moureček
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2,5 roku
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Moureček je 2,5 roku starý kocour. Na jméno slyší. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaný. Moureček je domácí mazel, ale rád chodí ven, hlavně do zámecké konírny v Brně-Líšni. Nemá rád dotek na zadních packách, nerad se chová, ale nechá se dlouhou hladit, když leží na pohovce a krásně u toho vrní. Taky si umí říct, co chce a docela často to provází zamňoukáním. Na uších má štětinky a vypadá tak jako malý rys. V půlce listopadu odešel a od té doby je pryč. Možná si našel novou domácnost, možná se dostal do nesnází. Budu ráda za každou zprávu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Moureček

Přihlášení: