Mošu

Datum ztráty 03.04.2014
Místo ztráty Liberec, Dožínková 200
Telefon 604835371
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Mošu
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kříženec
Věk 6 měsíců
Barva Černá, Hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fena původem z našeho útulku Dej pac! U osvojitelky 4 měsíce v Liberci, údajně fenka nikdy neutekla. V posledních týdnech se léčila s dermatologickými problémy, takže má řídkou srst. Podle majitelky má mít obojek s visačkou ve tvaru kostičky s tel. číslem. Má také čip 981020009691482. Výška cca ke kolenům, váha cca 10 kg. Ztratila se ze zahrádky rodinného domku během několika minut, po krátší době byla bouřka. Přes údajné pátrání v místě zmizela beze stopy. Na fotografii je maminka ztracené fenky, jsou téměř identické. Temperamentní, živá. Černá s béžovým pálením.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mošu

Přihlášení: