Morys

Datum ztráty 01.06.2015
Místo ztráty Ostrava 1, sad Dr.Milady Horákové
Telefon 734375656
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Morys
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Britská kočka 
Věk 1,5 roku
Barva šedo-modrá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocourek slyší na jméno Morys. Je mu 1,5 roku, je to plemeno Britská modrá. Má světle šedou srst a pruhovaný ocas. Váží 5,5 kg. Má na sobě červené (vínové) kšíry modrými kostičkami. Je kastrovaný. Není zvyklý na venkovní prostředí. Ztratil se nám 1.6. kolem 11. hodiny dopoledne cestou od veterináře v parku, kdy jsme ho na pár minut vypustili na vodítku v sadu Dr. Milady Horákové. Nikdy dříve neutekl, okolí vůbec nezná. Není moc mazlivý, rozhodně se nenechá chovat a hladit od cizího člověka. Asi by se nechal nalákat na pamlsek, ale je velmi vybíravý. Na vodu ani auto není zvyklý. Budeme vděční za jakoukoliv informaci. Telefon 734375656

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Morys

Přihlášení: