Morris

Datum ztráty 05.12.2014
Místo ztráty Frýdek, Jiřího Hakena 1695
Telefon 604132528
Odměna ANO
Jméno Morris
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 4
Barva béžový
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Morris je 4 letý mainský mývalí kocour, je vykastrovaný, očkovaný a čipovaný. Morris je zvyklý žít v bytě, ale chodí i ven. Toulat se začal asi před měsícem, ale vždy se vracel. Teď už je pryč druhý týden, na místech, kde obvykle býval není. Chodíval se "přikrmovat" k paní, která krmí venkovní kočičky. Bydlíme ve Frýdku v místě, kterému se říká Na Berlíně. Morris je klidný a důvěřivý. Umí chodit na vodítku. Budu ráda za jakékoliv informace. Petra Židková, 604 132 528

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Morris

Přihlášení: