Monty

Datum ztráty 25.08.2015
Místo ztráty Dolní Poříčí, Dolní Poříčí 1a
Telefon 732570590
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Monty
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Barzoj
Věk 4 Roky
Barva bílo-mahagonový
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Monty je 4 roky starý Barzoj, samec. Má bílou srst, se zlatým, mahagonovým "pláštěm". Ztratil se 25.08.2015. Pes se ztratil v lese u Dolního Poříčí, okr. Strakonice. Slyší na jméno Monty (na to reaguje). Je veliký (váha cca 45 Kg), ale moc hodný, neškodný. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se nechal nalákat. V jídle je trochu vybíravý, má rád piškoty! Čip nemá, ale pozor! MÁ TETOVÁNÍ!!! ČÍSLO TETOVÁNÍ: 3023, má to tetované v oušku. Měl na sobě černý, látkový, bez známky. Utekl od domu. Chronický útěkář to vůbec není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se spíše nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Nerad plave, ale vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý na pobyt venku. Zima mu vůbec nevadí... Email: irena.soukup@seznam.cz Telefon: 732570590 POZOR!!! AKTUÁLNÍ, ČERSTVÁ STOPA: Byl viděn ve Štěchovicích (okres Strakonice) v sobotu večer 29.8.2015.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Monty

Přihlášení: