Monty

Datum ztráty 23.01.2015
Místo ztráty Hradištko, K Hájovně
Telefon 737720354
Odměna ANO
Jméno Monty
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva tricolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Monty je 5 let starý pes, kříženec tricolorní barvy srsti. Váží 25 kg. Na sobě měl kovový stahovací obojek a okrový protiparazitní obojek. Je čipovaný Číslo čipu je: 203098100297855. Tetovaný, ani kastrovaný není. Pejsek je živější, hodný - nekouše, je to kříženec s loveckými sklony , ztratil se v lese dne 23.1. v oblasti Hradištsko. Dříve občas utekl. Okolí ztráty nezná. Cizích lidí se nebojí. Fenky snáší dobře. Některé psy snáší dobře a některé ne. Má velice rád vodu, je to výborný plavec. V autě je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Je to pejsky zvyklý být venku v boudě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Monty

Přihlášení: