Monty

Datum ztráty 20.12.2014
Místo ztráty Plzeň, Doubravka - Opavská
Telefon 731895069
Odměna ANO
Jméno Monty
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Čivava
Věk 10 Měsíců
Barva Bílo hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Monty se ztratil 20.12.2014. Štěně čivavy tříbarevný nemá jedno oko. Ztratil se dopoledne při venčení. Nemá ještě čip, ani tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 2 Kg. Povahově je opatrný, bojácný, ale je hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nalákat nechal. Má rád maso. Na další psi je zvyklý. Hodně štěká. Nikdy v minulosti se neztratil. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty vůbec nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu moc nemusí. V jídle je trochu vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zima mu docela vadí. Je zvyklý hlavně na pobyt doma... Telefon 731 895 069

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Monty

Přihlášení: