Monty

Datum ztráty 01.01.2014
Místo ztráty Ostrava - Stará Bělá, Junácká
Telefon 605703461
Odměna ANO
Jméno Monty
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kočka domácí 
Věk 5
Barva Bílá, Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ostrava - Stará Bělá a okolí: 1.1.2014 se na ulici Junácká ztratil dospělý kocour slyšící na jméno Monty. Kocour vlezl u sousedů v Paskově do auta a nepozorován byl dovezen až na ulici Junácká ve Staré Bělé. Zde po zastavení a otevření auta vběhl do opuštěného areálu vedle Cestovní kanceláře Travel First Class /bílá budova s půdorysem osmiúhelníku, velký nápis Office Center Ostrava. Může se asi nacházet v okolí: STARÁ BĚLÁ, NOVÁ BĚLÁ, OSTRAVA, BĚLSKÝ LES, PROSKOVICE, KRMELÍN, PASKOV, OPRECHTICE

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Monty

Přihlášení: