Monty

Datum ztráty 10.02.2015
Místo ztráty Liberec, Rudolfovská 13
Telefon 773555516
Jméno Monty
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 10 měsíců
Barva Bílá - hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Monty je 10 měsíců starý pes, plemeno Jack Russell Teriér. Váží 8 kg. Je bílý s hnědými fleky. Je alergik a musí brát pravidelně léky a je 2 měsíce po operaci očí. Na krku má vstřelený čip - číslo zatím není k dispozici. Tetovaný není, kastrovaný také ne. Na sobě má šedivý reflexní obojek s kontaktem na veterinu Nisa. Ráno 10.2.15 cca v 9:00 při venčení odběhl za cizími lidmi se psem a už se nevrátil. Bohužel okolí moc nezná a neumí najít cestu domů. Není to pejsek, který by často utíkal. K lidem je přátelský, jde ke každému. Ostatní pejsky snáší dobře. Je to plavec, má rád vodu. Autem je zvyklý jezdit, má to rád. Fyzicky je velice aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Monty

Přihlášení: