MONTY

Datum ztráty 21.04.2015
Místo ztráty HRADEC KRÁLOVÉ, MASARYKOVO NÁMĚSTÍ 511
Telefon 605407121
Jméno MONTY
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Čivava
Věk 5 let
Barva MODRÁ
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Soused ho vypustil z baráku a vyběhl na masarykovo náměstí, je kastrovaný dlouhosrstý a barvu má ,jako britská modrá kočka ještě má bílou náprsenku a jeden maličký pramínek na zádech bílý. Čip, ani tetování vůbec nemá. Nemá na sobě žádný obojek. Povahově je přátelský, hodný a společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nechal nalákat. Sní cokoliv. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 4 Kg. Je trochu útěkář. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. V pohybu je klidnější povahy. Zdravotní stav dobrý. Jízda autem se mu nelíbí. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Zímu nemá rád! Telefon 605407121

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se MONTY

Přihlášení: