Monty

Datum ztráty 07.06.2017
Místo ztráty Kameničky, 72
Telefon 777565333
Odměna ANO
Jméno Monty
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Maltézský psík
Věk 3 roky
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Monty je 3 roky starý maltézáček. Na své jmého slyší. Má na sobě béžový obojek a je i čipovaný. Není kastrovaný a váží max 5 kg. Je teď více zarostlý. Ztratil se ve středu v podvečer, bohužel nám musel nějak proklouznout ven. Když jsme to zjistili, okamžitě jsme začali pátrat na oblíbených místech a místech kam jsme s ním chodilo,ale i jinde a bohužel do dnešního dne stále nic. Moc Vás tímto prosím o pomoc s pátráním.Jsme z toho všichni i s dětmi nešťastní. Děkuji za pomoc

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Monty

Přihlášení: