Monty

Datum ztráty 08.07.2014
Místo ztráty Vráž, U Pomníku 193
Telefon 777955652
Jméno Monty
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva černá+bílá náprsenka
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
V noci z pondělí na úterý (7.-8.7.2014) utekl při bouřce kříženec kokršpaněla - černý s bílou náprsenkou, slyší na jméno Monty. Srst polodlouhá, mírně zvlněná. Nemá rád cizí psy. Čip, ani tetování nemá. Povahově je mazlivý, přítulný, na jídlo vždy půjde... Nemá rád cizí psi. Lekl se bouřky. Chronický útěkář. Obojek na sobě má, bez známky, šedivo zelený textilní obojek. Není kastrovaný. Okolí z místa ztráty zná dobře. Má rád pohyb, je aktivní. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Monty

Přihlášení: