Monti

Datum ztráty 10.12.2017
Místo ztráty Stupava, Stupava 25
Telefon 733195567
Jméno Monti
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva hnědo bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Je malý kříženec čivavy, jezevčíka a papillona, je vychovaný a hodný není problémový s jinými psy vychází nebo se bojí, ztratil se dnes když se nakladaly věci do aut motal se kolem a srazilo ho auto, bohužel jsem u toho nebyla, po nárazu začal utíkat pryč a chvíli se motal po vesnici ale bohužel jsme ho nenašli. Nemám tušení kde může být ani kam běžel určitě je v šoku, má na sobě jen červené ksiry jako na fotkách a modrý obojek s ampulkou kde je na mě kontakt. Čipovaný ani kastrovaný není. Pokud ho najdete, ráda se odměním. Děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Monti

Přihlášení: