Molly

Datum ztráty 11.05.2015
Místo ztráty Praha, Makovského 1
Telefon 721760392
Jméno Molly
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 1 rok
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bílá s černým flíčem na čele, dlouhosrstá. Narodila se hluchá - na své jméno nebude reagovat, je 1 rok stará, má ráda děti. Povahově je vyloženě společenská, ale spíše ty děti nežli dospělé, ke starším lidem opatrnější. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Má velice kladný vztah k jídlu, sní cokoliv. Po prvé se začala mrouskat, takže měla tendenci utéci, tak utekla z bytu. Váží cca 4 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. Je zvyklá pouze na pobyt doma. Trochu otužilá je. Čip, ani tetování nemá. Kastrovaná není. Chronická útěkářka to vůbec není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. V pohybu je klidnější povahy. Vody se bojí! Mimo postižení sluchu je zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Poznávací znamení: je krásně, čistě bílá! Telefon 721760392

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Molly

Přihlášení: