Molly

Datum ztráty 02.05.2015
Místo ztráty Praha, Plickova / križovatka
Telefon 607117152
Odměna ANO
Jméno Molly
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva černo, hnědá a bíla
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Plachá, k cizím lidem nejde, děsí ji nadměrný hluk, na krk je háklivá, jinak je velmi hravá se psi. Povahově je opatrná, ale je hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Srazil ji cyklista na kole a vyděšeni utekla od nádrže Hostivař. Váží cca 25 Kg. Má bílou špičku ocasu. Má na sobě červený, kožený obojek se srdíčkem - známkou kde je telefon a adresa. Čip, ani tetování nemá. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má ráda pobyb. Vodu nemusí. Sní cokoliv. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Zimu nemá ráda! Telefon 607117152

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Molly

Přihlášení: