Molly

Datum ztráty 11.05.2019
Místo ztráty Bruntál, Stavebniny Janík
Telefon 777679240
Jméno Molly
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Bruntál
Plemeno Britská kočka 
Věk 5 let
Barva bicolor strakatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Molly je 5 let stará kočka. Na jméno slyší ale nepřijde. Váží cca 7 kg. Nemá obojek ani čip, má tetování v uchu. Je kastrovaná. Je velmi bojácná, nedůvěřivá. Nechce od lidí doteky, pouze jejich přítomnost.. Když nám utekla z přepravky, chtěli jsme jí vytřepat deku, poněvadž ležela v exkrementech, měla strach. Molly se ztratila na parkov. místě za Bruntálem vedle stavebnin Janík. Plotem prolezla přes stavebniny, na volání nereagovala. Prosím o pomoc. Nenechá se chytit, je velmi velmi nedůvěřivá, jsme druzí majitelé.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Molly

Přihlášení: