Modafen

Datum ztráty 06.08.2014
Místo ztráty Praha 14, Hloubětínská 700/40
Telefon 737456184
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Modafen
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 9 let
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bílá barva: na levé straně pod čenichem bílý flek vedoucí až do strany doleva spojující se s b.barvou pod krkem a na hrudi,b. pod krkem+krk+až na celou hruď-široce a břicho,b. 4 tlapky,na předních jen nízké ponožky,b. vousy a vousy nad očima. Černá barva: hlava,uši+celý čenich i s mokrou částí-z levé strany cca do úrovně kde končí čenich, pravá strana hlavy-černá s malým bílým flíčkem na tváři,pod čenichem na pravé části,brada,tlapky kromě konců,ocas,záda,boky. Vykastrovaná,plašší,drobná 2-3 kg

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Modafen

Přihlášení: