Mňauk

Datum ztráty 12.06.2021
Místo ztráty Praha-Troja, Trojská 45/162
Telefon 605458267
Odměna ANO
Jméno Mňauk
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 8 měsíců
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mňauk je 8 měsíců stará černá kočka. Měla fialový obojek s reflexním proužkem, je na něm napsáno telefonní číslo a navíc má i adresář. Obojek se schránkou se bohužel našel ležet u nás v ulici. Čipovaná není, váží asi 2,5 kg. Nedávno byla kastrovaná – na břiše má vyholené místo s krátkou srstí. Je přátelská a hravá. O víkendu se nevrátila domů. Ztratila se v Praze-Troji, ale možná mohla projít přes botanickou zahradu k Bohnicím. Za informace budeme rádi. Při nálezu odměna jistá. Tel. 605 458 267. Děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mňauk

Přihlášení: