Mistička

Datum ztráty 05.09.2014
Místo ztráty Úmyslovice, Úmyslovice 110
Telefon 776083090
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Mistička
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva šedo bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 05.09.2014. Tmavě-šedo bílá kočička, samice, 3 roky stará. Slyší na jméno Mistička. Hledáme mladou velmi přítulnou kočičku Mističku - cizích lidí se nebojí, je šedo - bílá, drobnější. Kočičku nám zřejmě někdo odcizil v okolí statku Blato stejně jako několik dalších koček ve stejný den. Moc prosíme o informace, pokud by někdo věděl, kde se může kočička nacházet. Máme jí velmi rádi, prosíme nálezce, aby jí vrátil. Žádný obojek nemá. Čip, ani tetování nemá. Kastrovaná je. Je aktivní, má ráda pohyb. Sní cokoliv. Vody se bojí. Zdravotní stav v pořádku. Odměna 2 000 Kč za nalezení. Telefon 776083090

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mistička

Přihlášení: