Missi

Datum ztráty 14.08.2015
Místo ztráty Jažlovice, Na Návsi 17
Telefon 605351306
Jméno Missi
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Americký staford
Věk 14 měsíců
Barva Černá,bíla náprsenka
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Missi je 14 měsíců stará fenka Amerického stafordšírského teriéra. Na své jméno slyší. Je černá s bílou náprsenkou. Má na sobě černý látkový obojek s modrými tlapičkami. Nemá čip ani tetování. Váží cca 25 kg. Není kastrovaná. V noci z pátku na sobotu 14.-15.8. nám utekla ze zahrady - otevřela si vrátka. Viděna byla ještě okolo 22 hodiny ve vesnici, ale od té doby nic. Fenka je velmi hodná a přítulná, fixovaná na lidi - bude pravděpodobně vyhledávat jejich přítomnost. Bude nejspíš vystrašená a zmatená, protože není zvyklá být sama, ale rozhodně od ní nehrozí žádné nebezpečí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Missi

Přihlášení: