Miška

Datum ztráty 02.02.2015
Místo ztráty Brno, turistická
Telefon 720493871
Jméno Miška
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kříženec
Věk asi 5 let
Barva Bílá s černými fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Miška je 5 let stará fenečka, kříženka bílé barvy a má černé fleky. Váží cca 5 kg. Je čipovaná -956000003725390. Tetovaná, ani kastrovaná není. Obojek na sobě žádný nemá. Ztratila se 2.2.15 v Brně Medlánkách. Včera 1.2. byla dovezená z útulku a utekla ze zamčeného domu dvířkama pro kočky...Moc moc prosím o pomoc při pátrání. Okolí ztráty zná. Není to chronická útěkářka. Utekla v Brně Medlánkách,ale může být už i v Kuřimi (přes les). K cizím lidem je bázlivá. Ostatní pejsky snáší dobře. Voda ji nevadí. Je zvyklá jezdit v autě. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Miška

Přihlášení: