Míša

Datum ztráty 22.09.2014
Místo ztráty Plzeň, Luční 18
Telefon 737779779
Odměna ANO
Jméno Míša
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Kříženec
Věk 2roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Míša je černý, velmi chlupatý kocour, dva roky starý. Váží 5 kg. Dne 22.9. ve večerních hodinách šel ven, jako skoro každý den, ale ráno se již domů nevrátil a nikdo ho od té doby neviděl. Je kastrovaný. Čipovaný, ani tetovaný není. Obojek na sobě žádný nemá. Je mazlivý, hravý, zvyklý na psa a jiné kočky.V minulosti měl onemocnění střev, krmen stravou doporučenou lékařem,nic jiného nesmí, jinak má velké průjmy a nemoc se může vrátit. Na sluníčku má srst trochu do zrzava. Leká se zvuků. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná. Vodu nemusí, fyzicky je velice aktivní. Je zvyklý cestovat autem na chatu

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Míša

Přihlášení: