Míša

Datum ztráty 07.11.2014
Místo ztráty Vchynice, Radostice 1
Telefon 602575115
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Míša
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kříženec
Věk cca rok
Barva šedo-mourovatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Míša je cca 1 roky starý kocourek, čerstvě kastrovaný, převzatý do opatrování. U nového majitele byl jeden den. Je šedo mourovatý a váží cca 7-8 kg. Je to větší kocourek s dlouhým chlupatým ocasem. Není čipovaný, tetovaný, ani na sobě nemá žádný obojek. Ztratil se 7.11. v obci Radostice, rozbila se přepravka a on utekl. Je hodný, milý, mírně bázlivý. Nedůvěřivý, ale zvyklý na lidi. Ostatní kočky snáší dobře. Fyzicky je aktivní. Okolí ztráty vůbec nezná. Byl zvyklý přebývat spíše doma než venku.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Míša

Přihlášení: