Míša

Datum ztráty 08.12.2015
Místo ztráty Luka nad Jihlavou, Tovární 135
Telefon 732656069
Odměna ANO
Jméno Míša
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Jihlava
Plemeno Kříženec
Věk 13 let
Barva žíhaný
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Míša je 13 let starý kříženec. Na své jméno slyší. Má žíhanou barvu s bílou náprsenkou a prošedivělou bradou. Váží cca 20 kg. Má na sobě světlý (žlutý) antiparazitní obojek se známkou obce. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. Na pravé zadní noze mu chybí srst, měl tam ekzém, který jsme léčili. Míšu jsem venčila 8.12.2015 v okolí "fabriky" v Lukách nad Jihlavou v podvečer, pustila jsem ho na volno a utekl. Již se nevrátil, ani jsem ho nenašla. Mohl běžet kamkoliv. Děkuji všem, kdo se do pátrání zapojí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Míša

Přihlášení: