Míša

Datum ztráty 21.08.2015
Místo ztráty Liteň, Pode Zděmi 402
Telefon 775031285
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Míša
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Kříženec
Věk 7 let
Barva hnědo-černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
7letá fenka, slyšící na jméno Míša, míšenka Belgického ovčáka. Na krku má proplétaný provázkový růžovo-modrý obojek se známkou, kde je její jméno a kontakty na majitele. Váží cca 30-35 kg. Nemá čip ani tetování. Je kastrovaná. Je hnědo-černá, má celý černý hřbet. Utekla 21.8. ze zahrady. Dříve už utekla, ale vždy se sama vrátila. Je přátelská, nekonflitní, odchyt nebude problém. Je zvyklá na ostatní psy. Umí plavat a vody se nebojí, ale nepůjde nikam, kde nepostačí. Na jízdu autem je zvyklá. Je zvyklá na pobyt venku. Je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Míša

Přihlášení: