Mínuška

Datum ztráty 31.08.2018
Místo ztráty Jeníkov u Čechtic, Jeníkov 71
Telefon 604958937
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Mínuška
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 3 roky
Barva černo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mínuška je 3 roky starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 9 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Venku velice plachý.,zrazený lidmi(byl týraný,zanedbaný nalezen ve zhruba 3 měsících na silnici za městem)Doma velmi přítulný,mazlivý a vděčný kocourek.Miláček celé rodiny.V pátek ve 3 hodiny v noci byl viděn rodinou naposledy na terase u domku kde žil.Netoulal se,chodil i na zahradu,maximálně půl dne venku.Stále dával najevo vděčnost za za záchranu,rád dělal společnost všem členům rodiny.Asistoval u vaření,uklízení,při práci na zahrádce.Je to naše sluníčko,chybí nám i ostatním 3 kočičák,

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mínuška

Přihlášení: