Minnie

Datum ztráty 21.06.2020
Místo ztráty Žďár nad Sázavou 2, U Pily
Telefon 735538040
Odměna ANO
Jméno Minnie
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Kočka domácí 
Věk 20 let
Barva mourovaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Minnie je 20 let stará mourovatá kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 2 kg. Je velmi stará, hluchá a zesláblá, má zdravotní problémy, tak se obáváme nejhoršího. Ztratila se v noci z 21.6. na 22.6., odpočívala před domem na schodech, pak ale nejspíš někam odešla. Na noc se vždy vracela, tentokrát se bohužel nevrátila. Myslíme, že mohla někam zalézt, schovat se. V každém případě ale chceme vědět, co se s ní stalo. Kdybyste měli jakékoli informace, prosíme, ozvěte se.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Minnie

Přihlášení: