Minnie

Datum ztráty 31.08.2019
Místo ztráty Nová Ves, Na Homoli 487
Telefon 722668257
Odměna ANO
Jméno Minnie
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Pražský krysařík
Věk 3 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Minnie je 3 roky stará fenka. Na jméno slyší a váží cca 6 kg. Má šedý antiparazitní obojek. Nemá čip. Ztratila se když jsme nebyli doma. V okolí probíhalo ukončení prázdnin, kde použili při nějaké akci střelné zbraně a ran se velmi bála a strachem se podhrabala. My jsme o této akci nevěděli, nenechali bychom ji jinak na zahradě. Zatím se nevrátila. Je černá. Malá, výška kolem 30 cm. Nevíme jestli se lidí bude bát nebo se nechá chytit. Je zvyklá být doma, bude určitě vystrašená. Prosíme o pomoc. Odměna jistá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Minnie

Přihlášení: