Mindík

Datum ztráty 08.06.2015
Místo ztráty Praha 8, Pobřežní 323/6
Telefon 603748649
Jméno Mindík
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Norská lesní kočka 
Věk 6 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mindík je cca 6 let stará Norská lesní kočka. Váží 3 kg, je celá černá. Je kastrovaná. Nemá na sobě žádný obojek ani není čipovaná. Má delší srst, drobnější postavu, štětičky na uších. Ztratila se 8. 6. 2015 v ranních hodinách, když utekla ze dvora, kam se chodila procházet. Je poměrně plachá, na pamlsek se nechá nalákat jen pokud bude hladová. Bude se bát hlučného provozu na silnicích. S největší pravděpodobností utekla do ulice Pobřežní na Praze 8. Vodu nemá ráda, ale na jídu autem je zvyklá, nemám problém sama ke komukoli do auta nastoupit. Je zvyklá na pobyt doma. Je aktivní. Mindinka je nepostradatelný člen naši rodiny, proto prosím, pokud ji alespoň někde zahlédnete, dejte nám vědět. Moc nám chybí. Kontakt: petula.fialova@gmail.com, 603 748 649

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mindík

Přihlášení: