Mína

Datum ztráty 17.05.2015
Místo ztráty Hlubočinka, Slunecna 803
Telefon 603240015
Odměna ANO
Jméno Mína
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva Černá s bílým bříškem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mína je 2 roky stará kočička. Je černá, má bílou barvu pod krkem i zespodu na bříšku, má bílé všechny 4 tlapky, bílý flíček má i vedle čumáčku. Nemá obojek, čip ani tetování. Je hodně malinká, váží max. 2kg, vypadá jako kotě. Ztratila se 17.5. - nevrátila se z pravidelné procházky. Nikdy dříve na takhle dlouho nezmizela. Okolí ztráty zná. Je hravá, milá ale do náručí cizích lidí nejde. Patří rodině s dětmi. Je zvyklá na pobyt venku i doma, je velmi aktivní. Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mína

Přihlášení: