Mína

Datum ztráty 16.03.2022
Místo ztráty Praha 2, Lípová 1650/8
Telefon +420732785330
Odměna ANO
Jméno Mína
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva Mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mína je 2 roky stará kočka. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná a váží cca 3,8 kg. Jako kotě byla zachráněna. Ráda jí. Je mazlivá, ale k cizím lidem bývá ostražitá. Kromě Míny mám ještě kocoura Čika. Na procházku odešla s ním večer kolem 20:00 hod., ale ten se asi za hodinu vrátil sám. Z bytu odchází oknem na střechu vedlejšího objektu. V okolí bytu jsou vnitrobloky, které mají docela vysoké zdi. Pohybují se pouze po střechách, pokud se dostala na zem nemůže se stejnou cestou vrátit

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mína

Přihlášení: