Mína

Datum ztráty 21.04.2021
Místo ztráty Praha 6-Nebušice, Hornofova 239
Telefon 608022003
Odměna ANO
Jméno Mína
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk asi 6 let
Barva šedohnědá mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mína je asi 6 let stará kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná, má zástřih v uchu. Je milá, hodná, spíše plachá. Před více než měsícem jsme se přestěhovali do domečku se zahradou. Poslední dva týdny podnikala výpravy na zahradu. Přístup domů mají kočky, pokud jsou venku, volný. Viděla jsem ji ráno odcházet přes zahradu směrem k ulici a pak se k večeru, tak jak bylo v předchozích dnech zvykem už nevrátila. Může být klidně někde blízko a dezorientovaná. Nebo i někde omylem zavřená.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mína

Přihlášení: