Mimina

Datum ztráty 05.10.2014
Místo ztráty Kladno - Rozdělov, Vít. Nezvala 749
Telefon 736174684
Odměna ANO
Jméno Mimina
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kříženec
Věk Cca 3 roky
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
!!Kladeňáci pozor!! Dne 5.10.2014 se v Kladně - Rozdělově ztratila kočka slyšící na jméno Mimi, Mimina. Je mourovaté barvy s bílými tlapkami a náprsenkou. Kdyby jí náhodou někdo našel, prosím ozvěte se na tel.číslo: 736 174 684 nebo 723 979 473 nebo do zpráv na FB - Aneta Anie Hošnová nebo Jan CeCtyri Vaček. Odměna jistá. Předem mockrát děkujeme.Kdyžtak prosím sdílejte!! Čip, ani tetování nemá. Obojek na sobě žádný nemá. Utekla z bytu. Okolí v místě ztráty nezná. Cizích lidí se nebojí, je mazlivá. Chronický útěkář není. Kastrovaná není - právě se mrouská. Je aktivní, ráda proběhne. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mimina

Přihlášení: