Mimi

Datum ztráty 01.08.2022
Místo ztráty Mirošovice, Na Lipce 235
Telefon 773542999
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Mimi
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4 roky
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mimi je 4 roky starý mourovatá kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 2 kg. Je zvyklá doma i venku, naučená kolem baráku, přes noc vždy doma, tentokrát se nevrátila už kolem poledne. Je to lovec ptáčků a sousedé si nějaké pořídili, naše vztahy s nimi jsou na bodu mrazu, máme podezření, že kočičce ublížili, ale i tak se snažím ji hledat všude a dělám vše, co můžu. Šla ven v pondělí ráno cca 5:15 h, vždycky se kolem 8-9. hodiny ukazují, potom kolem oběda a máme všechny naučený na systém, ale bohužel Miminka se zatoulala.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mimi

Přihlášení: