Milunka

Datum ztráty 16.07.2014
Místo ztráty Kladníky, Kladníky
Telefon 777071351
Odměna ANO
Jméno Milunka
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Kříženec
Věk 15 let
Barva žíhaná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ve středu ve večerních hodinách se u obce Kladníky okres Přerov, zaběhla starší fenka křížence (výmarský ohař x stafford) barva: žíhaná. Moc hodná, slyší na jméno Milunka, věk: 15let. Špatně chodí a je téměř hluchá. Je čipovaná, čip bohužel nebyl zaregistrován. Tetování nemá. Cizích lidí se nebojí. Má na sobě černý, kožený obojek bez známky. Nikdy neutekla. Je kastrovaná. Již není aktivní, je línější. Miluje vodu. U jídla není vybíravá. V případě jakýchkoliv informací (i těch špatných), prosím volejte na tel: 777071351 nebo 733601372, email: markonex@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Milunka

Přihlášení: