Miloš

Datum ztráty 16.03.2015
Místo ztráty Dolní Hbity, Dolní Hbity 93
Telefon 723798814
Odměna ANO
Jméno Miloš
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Zrzavo-bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Miloš je 2 roky starý kocourek, zrzavo-bílé barvy. Váží cca 3-4 kg. Nemá zuby, má paradentózu. Miloška jsme si vzali z útulku, je strašně hodný a má rád lidi. Moc rád se mazlí a každý večer chodil spinkat domů. Bohužel už třetí večer nepřišel a my jsme úplně zoufalí a strašně nám chybí. Prosím pomozte nám ho najít :( Zmizel 16.3.15 v obci Dolní Hbity. Není čipovaný, ani tetovaný. Je kastrovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Okolí ztráty zná. Nikdy dříve nezmizel. Ostatní kočky snáší dobře. Voda mu nevadí, smočí si tlapky. V autě jel jen vyjmečně. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Miloš

Přihlášení: