Milkyn

Datum ztráty 15.12.2019
Místo ztráty Ješetice - Řikov, v lesíku (oranžový bod na mapě)
Telefon 777995395
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Milkyn
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva Béžovo-zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Milkyn je 1,5 roku starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 8 kg. Je béžovo-rezavý, má žluté oči se zeleným středem. Do 3 měsíců žil venku, vychovával ho pes. Teď žije jen v bytě, je mazlivý, ale dobrodruh. Vytrhl se mi při procházce z obojku. Nikdo ho doposud neviděl, je vyvěšeno 29 letáků okolo místa ztracení. V lese a okolních vesnicích jsme ho doposud nenašli, volali jsme jeho jméno a oslovili několik lidí + místa, kde by se mohl ukrýt. Podezření máme na psy od paní z prvního baráku ve vesnici Řikov, myslivce z vesnice Radíč nebo se někde ukrývá a na jídlo chodí tajně ...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Milkyn

Přihlášení: