Miley

Datum ztráty 18.09.2018
Místo ztráty Ústí nad Labem, Na drahách 30
Telefon 722108230
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Miley
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Ústí nad Labem
Plemeno Perská kočka 
Věk 10 let
Barva Bilá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Miley je 10 let stará kočka. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Za celých 10 let se nikdy neztratila a pohybovala se jen kolem baráku. Kočička se nám ztratila v úterý 18.9.2018 , v úterý dávala nějaká pani jménem šarka laskova na facebook ze kočku našla, ale k nám se to nedoneslo, já s přítelem sme na Facebook dali inzerát ve středu ze kočičku hledáme, a obratem se nám ozvalo přibližně 20 lidi ze kočičku viděli na facebooku, dostalo se k nám jméno nálezce ale když jsem se nálezci ozval tak pani mi řekla ze kočičku nemá ze ji pustila, potom jsem zjistil ze kočičku nabízela ostatním lidem, PČR jsem kontaktoval ale věří pani.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Miley

Přihlášení: